Filialen i Aabenraa med Optik 
Søndergade 6
6200 Aabenraa

Tel.: +45 / 74623470
Fax: +45 / 74623370

aabenraa@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – torsdag: 9.30 – 17.30
fredag: 9.30 – 18.00
lørdag: 9.30 – 13.00

rutevejledning >>

aabenraa

Filialen i Risskov med Optik
Frijsenborgvej 5 / Veri Center
8240 Risskov

Tel.: +45 / 86784337
Fax: +45 / 86784336

risskov@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 09.30 – 18.00
lørdag: 09.30 – 15.00

rutevejledning >>

risskov

 

Filialen i Esbjerg med Optik og Hørecenter

Østervangsvej 4b
6715 Esbjerg N

Vi er flyttet!

Tel.: +45 / 75171742
Fax: +45 / 75171762

esbjerg@optik-hallmann.dk

hoerecenter-esbjerg@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 10.00 – 17.30
lørdag: 10.00 – 13.00

rutevejledning >>

esbjerg-2-filiale_web

Filialen i Fredericia med Optik og Hørecenter
Vendersgade 1a
7000 Fredericia

Tel.: +45 / 75925950
Fax: +45 / 75925952

fredericia@optik-hallmann.dk

hoerecenter-fredericia@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 9.30 – 18.00
lørdag: 9.30 – 13.00

rutevejledning >>

fredericia

Filialen i Haderslev med Optik 
Storegade 22
6100 Haderslev

Tel.: +45 / 74536068

haderslev@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – torsdag: 9.30 – 17.30
fredag: 9.30 – 18.00
lørdag: 10.00 – 13.00

rutevejledning >>

haderslev_2

Filialen i Horsens med Optik
Søndergårdsallé 23
8700 Horsens

Tel.: +45 / 75611600
Fax: +45 / 75611601

horsens@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 10.00 – 17.30
lørdag: 10.00 – 13.00

rutevejledning >>

horsens

Filialen i Ikast med Optik
Møllegade 20
7430 Ikast

Tel.: +45 / 97154515
Fax: +45 / 97154505

ikast@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – torsdag: 9.00 – 17.30
fredag: 9.00 – 18.00
lørdag: 9.00 – 12.30

rutevejledning >>

ikast

Filialen i Kolding med Optik
Jernbanegade 20
6000 Kolding

Tel.: +45 / 75531053
Fax: +45 / 75531054

kolding@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 09.30 – 18.00
lørdag: 10.00 – 14.00

rutevejledning >>

kolding

Filialen i Odense med Optik
Fjordsgade 17
5000 Odense C

Tel.: +45 / 66133133
Fax: +45 / 66136686

odense@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 10.00 – 17.30
lørdag: 10.00 – 13.00

rutevejledning >>

odense

Filialen i Padborg med Optik og Hørecenter
Torvegade 4
6330 Padborg

Tel.: +45 / 74673070
Fax: +45 / 74673065

padborg@optik-hallmann.dk

hoerecenter-padborg@ptik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – torsdag: 9.30 – 17.30
fredag: 9.30 – 18.00
lørdag: 9.30 – 12.30

rutevejledning >>

padborg

Filialen i Ribe/Høm med Optik og Hørecenter
Toftlundvej 50
6760 Ribe/Høm

Tel.: +45 / 75441544
Fax: +45 / 75441644

ribe@optik-hallmann.dk

hoerecenter-ribe@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 9.30 – 18.00
lørdag: 9.30 – 13.00

rutevejledning >>

ribe

Filialen i Sønderborg med Optik

Vi er flyttet!!!!!!

Perlegade 63 st tv
6400 Sønderborg

Tel.: +45 / 74422300
Fax: +45 / 74422303

sonderborg@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – torsdag: 09.30 – 17.30
fredag: 09.30 – 18.00
lørdag: 09.30 – 13.00

rutevejledning >>

sonderborg_neu

Filialen i Vejle med Optik 
Vindinggaard Centret 7a
7100 Vejle

Tel.: +45 / 75720512
Fax: +45 / 75870695

vejle@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – fredag: 9.30 – 18.00 
lørdag: 9.30 – 13.00

rutevejledning >>

vejle

Filialen i Vojens med Optik og Hørecenter
Rådhuscentret 21
6500 Vojens

Tel.: +45 / 74541550
Fax: +45 / 74541560

vojens@optik-hallmann.dk

hoerecenter-vojens@optik-hallmann.dk

vores åbningstider:
mandag – torsdag: 09.30 – 17.30
fredag: 09.30 – 18.00
lørdag: 10.00 – 12.30

rutevejledning >>

vojens


gizmo